www.akoucit.sk

Stránka www.akoucit.sk je určena především pro učitelé hudby a hudební profesionály, kteří svou výuku rádi podpoří kreativními učebními pomůckami. Takováto výuka pak bývá pro děti zábavná, a efektivní. Naleznete zde fórum, kde mohou učitelé, ale také ostatní diskutovat o nových metodikách učení, nebo o problémech, se kterými se při výuce setkají. Dále zde naleznete odkazy na různé učební pomůcky, mimo jiné i na ty z naši produkce.

 

 pianissimo.cz

V internetovém magazínu vyšel článek o naší učební pomůcce „Pohádka o sněhuláku Akordíkovi“. Celý článek si můžete přečíst kliknutím na obrázek vlevo.

Článek vyšel v lednu v roce 2017 v 1. čísle 3. ročníku – strana 37.

pianissimo.cz

V internetovém magazínu vyšel článek o našich učebních pomůckách „Magnetická notová tabulka s klávesnicí“ a „Rytmické fólie“. Celý článek si můžete přečíst kliknutím na obrázek vlevo.

Článek vyšel v roce 2015 ve 3. čísle 1. ročníku – strana 8. a 9.

 

pianissimo.cz

V internetovém magazínu vyšel rozhovor s autorkou našich učebních pomůcek s paní Marcelou Slanou. Celý rozhovor s názvem „Učit děti hrát na klavír je překrásná práce“ si můžete přečíst kliknutím na obrázek vlevo.

Článek vyšel v roce 2014 ve 4. čísle 0. ročníku – strana 18. – 21.

 

pianissimo.cz

Internetový magazín Pianissimo publikuje úspěšné práce posluchačů katedry klavírní interpretace Hudební fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a Metodického centra. Informuje o dění na JAMU a MC a přináší také informace o nových pomůckách do výuky, o koncertech, soutěžích, přehlídkách, kurzech, masterclassech, dále obsahuje články o improvizaci, zajímavých klavírních skladbách, rozhovory aj.